Výsledky Fotbalisty okresu

10.02.2022 12:55

V pátek 4.února proběhlo v „Kulturním domě“ v Šošůvce, vyhlášení 18.ročníku ankety „Fotbalista okresu Blansko za rok 2021,“ kterou pořádá Okresní fotbalový svaz Blansko.

V mužské kategorii nebyla vyhlášena „Jedenáctka roku,“ jak tomu bývalo doposud, ale šestice hráčů hrajících v okresních soutěžích a šestice hráčů startujících v krajských a vyšších soutěžích. V mládežnických kategoriích byli vyhlášeni vždy tři hráči. Ocenění fotbalisté byli vyhlášeni bez určení pořadí. Dále byli oceněni rozhodčí, trenér a do pomyslné „Síně slávy“ byli uvedeny dvě fotbalové osobnosti.

Anketa, které se zúčastnilo 29 okresních klubů, probíhala tentokrát jednokolově. Na základě vyplněných formulářů a počtu nominací klubů, vybrali členové VV šestici hráčů v obou mužských kategoriích, rozhodčího a trenéra. Stejným způsobem postupovala komise mládeže u trojice oceněných v mládežnických kategoriích. Na závěr byl vyhlášen absolutní vítěz ankety.

Oceněným připravili odměny Pivovar Černá Hora, dárkové tašky starostové měst a obcí klubů, ve kterých vyhodnocení hrají a Okresní fotbalový svaz Blansko.

Večer moderoval Petr Švancara, kterého doprovázelo hudební těleso „Šošůvskáschola“ pod vedením Elišky Prokopové.