Rozlosování jaro 2018 - žáci, dorost, muži, přípravka

 
Rozlosování - muži
14 NE 25.3. 15:00 Rájec  -  J
15 SO 31.3. 15:30 J  -  Kobeřice
16 SO 7.4. 15:30 J  -  Podolí u Brna
17 SO 14.4. 15:30 J  -  Soběšice
18 NE 22.4. 16:00 Křenovice  -  J
19 SO 28.4. 16:00 Slavkov  -  J
20 SO 5.5. 16:30 J  - Babice
21 NE 13.5. 16:30 Vilémovice  -  J
22 SO 19.5. 16:30 J  -  Pačlavice
23 NE 27.5. 16:30 Čebín  -  J
24 NE 3.6. 16:30 J  -  Vysočany
25 SO 9.6. 16:30 Medlánky  -  J
hřiště Bystrc, ul.Obvodová
26 SO 16.6. 16:30 J  -  Lipovec

 

starší žáci
1 PO 11.9. 17:00 Boskovice "B"  -  J UT
2 NE 3.9. 10:00 Blansko "B"  -  J Mlýnská
3 SO 9.9. 13:00 J  -  Letovice  
4 SO 16.9. 13:30 Cetkovice  -  J  
5 ČT 12.10. 16:30 J  -  Ráječko  
6       volno  
7 SO 7.10. 12:00 J  -  Knínice  
8 NE 15.10. 13:00 Lipovec  -  J  
9 SO 21.10. 11:30 J  -  Svitávka/Vísky  
10 NE 29.10. 10:00 V. Opatovice  -  J  
11 SO 4.11. 11:00 J  -  Jevíčko  
           
           
           
mladší žáci
1 PO 11.9. 18:30 Boskovice "B"  -  J UT
2       volno  
3 SO 9.9. 11:00 J  -  Olešnice/Žijeme hrou  
4 ČT 5.10. 16:30 Žijeme hrou "B"  -  J Drnovice
5 SO 23.9. 10:30 J  -  Ráječko  
12 ČT 28.9. 14:00 Letovice "A"  -  J  
6 SO 30.9. 13:15 Ostrov  -  J  
7 SO 7.10. 10:00 J  -  Černá Hora  
13 ST 11.10. 16:00 J  -  Letovice "B"  
8 NE 15.10. 14:30 Knínice  -  J  
9 SO 21.10. 9:30 J  -  Olomučany  
10 ČT 26.10. 16:00 Benešov/Kořenec  -  J  
11 SO 4.11. 9:00 J  -  Opatovice  

 

 

starší přípravka
1 SO 2.9. 9:00 Letovice "B"  -  J
  hřiště Letovice Letovice "A"  -  J
         
2 NE 10.9. 11:00 J  -  Blansko "B"
  hřiště Adamov J  -  Blansko "A"
         
3 ST 13.9. 18:00 Adamov  -  J
  hřiště Adamov  
         
4 SO 16.9. 9:00 J  -  Žijeme hrou "A"
  hřiště Kotvrdovice Adamov  -  Žijeme hrou "B"
  pořádaji Jedovnice J  -  Žijeme hrou "B"
        Adamov  -  Žijeme hrou "A"
         
5 NE 24.9. 10:30 J  -  Ráječko/Doubravice "B"
  hřiště Adamov J  -  Ráječko/Doubravice "A"
         
6 ČT 28.9. 9:00 J  -  Opatovice
  hřiště Jedovnice Adamov  -  Knínice
        J  -  Knínice
        Adamov  -  Opatovice
         
7 SO 30.9. 9:00 Lažany  -   J
  hřiště Lažany Černá Hora  -  J
         
8 NE 8.10. 09:00 Svitávka  -  J
  hřiště Rájec Rájec  -  J
         
9 SO 14.10. 10:00 Ostrov/Vilémovice  -  J
  hřiště Ostrov Lipovec  -  J
         
10 NE 22.10. 9:00 J  -  Boskovice "B"
  hřiště Adamov J  -  Boskovice "A"

 

 

mladší přípravka - "A" i "B"
1 ČT 14.9. 16:45 Lipůvka  -  "A"
  hřiště Lipůvka Olomučany  -  "B"
        Lipůvka  -  "B"
        Olomučany  -  "A"
         
2 SO 9.9. 9:00 "A"  -  Blansko "A"
  hřiště Kotvrdovice "B"  -  Blansko "B"
  pořádaji Jedovnice "A"  -  Blansko "B"
        "B"  -  Blansko "A"
         
3 ST 13.9. 17:00 "A"  -  "B"
  hřiště Jedovnice  
         
4 ČT 14.9. 17:00 Boskovice "A"  -  "A"
  hřiště Boskovice Boskovice "B"  -  "B"
        Boskovice "A"  -  "B"
        Boskovice "B"  -  "A"
         
5 SO 23.9. 09:00 Knínice  -  "A"
  hřiště Knínice Letovice  -  "B"
        Knínice  -  "B"
        Letovice  -  "A"
         
6 ČT 28.9. 9:00 Černá Hora  -  "A"
  hřiště Černá Hora Ráječko  -  "B"
        Černá Hora  -  "B"
        Ráječko  -  "A"
         
         
7 SO 30.9. 9:00 "A"  -  Kunštát/Žijeme hrou "A"
  hřiště Jedovnice "B"  -  Kunštát/Žijeme hrou "B"
        "A"  -  Kunštát/Žijeme hrou "B"
        "B"  -  Kunštát/Žijeme hrou "A"
         
8 SO 7.10. 09:00 Rájec "A"  -  "A"
  hřiště Rájec Rájec "B"  -  "B"
        Rájec "B"  -  "A"
        Rájec "A"  -  "B"
         
         
9 SO 14.10. 10:00 Benešov/Kořenec  -  "A"
  hřiště Benešov Benešov/Kořenec  -  "B"
         
10 SO 21.10. 9:00 "A"  -  Šošůvka/Ostrov
  hřiště Kotvrdovice "B"  -  Vysočany
  pořádaji Jedovnice "A"  -  Vysočany
        "B"  -  Šošůvka/Ostrov