I.B třída dospělých skupina A

6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 17:00

Rozhodčí: Julínek Jakub - Strya Milan, Stanček Martin.

Neděle 8. 9. 2019 16:00

Rozhodčí: Šikula David - Putna Pavel, Solfronk David. Delegát: Laca Zdeněk.

Neděle 8. 9. 2019 16:00

Rozhodčí: Chabiča František - Pleskač Jiří, Zukal Ladislav.

Sobota 7. 9. 2019 16:00

Rozhodčí: Ševela Petr - Stejskal David, Stanček Martin.

Sobota 7. 9. 2019 16:00

Rozhodčí: Suchá Klára - Půček Martin, Kron Dávid.

Sobota 7. 9. 2019 10:00

Rozhodčí: Frydrych Dominik - Psota Tomáš, Kron Dávid. Delegát: Pelikán Ondřej.

Pátek 6. 9. 2019 17:00

Rozhodčí: Šlesinger Adam - Kučera Roman, Brezáni Dárius. Delegát: Šišma Ondřej.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Babice nad Svitavou 5 4 0 1 16:5 12 0 0
2. TJ Vilémovice 5 3 1 1 19:6 10 0 0
3. FC Medlánky 5 3 0 2 13:6 9 0 0
4. FK Rájec-Jestřebí 5 3 0 2 13:9 9 0 0
5. FC Veverská Bítýška 5 3 0 2 11:8 9 0 0
6. AC Lelekovice 5 2 2 1 6:3 8 0 0
7. SK Sokol Lipovec 5 2 1 2 9:9 7 0 0
8. FK Podolí u Brna 5 2 0 3 6:8 6 0 0
9. TJ Sokol Bohdalice 4 2 0 2 6:12 6 0 0
10. FK Černá Hora 5 2 0 3 7:14 6 0 0
11. FC Boskovice „B“ 5 2 0 3 6:13 6 0 0
12. FK Vysočany - Šošůvka 5 1 2 2 4:9 5 0 0
13. FC Čebín 5 1 1 3 9:12 4 0 0
14. TJ Sokol Kobeřice 4 0 1 3 3:14 1 0 0
 
 

Okresní přebor PENALTY

6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Kuropata Radomír - Jalový Josef, Roučka Jiří.

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Prudil Pavel - Kroutil Milan, Stria Jiří.

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Cápal Roman - Střecha Lubomír, Halamásek Jakub.

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Vodák Roman - Knoll Luděk, Hořínek Lukáš.

Sobota 7. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Zukal Ladislav - Jalový Josef, Kuropata Radomír.

Sobota 7. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Machálek Martin - Cápal Roman, Střecha Lubomír.

Sobota 7. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Roučka Jiří - Stloukal Zbyněk, Kvasnovský Petr.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jedovnice 5 5 0 0 22:3 15 0 0
2. Olomučany 5 3 2 0 16:6 11 0 0
3. Kunštát B 5 3 1 1 11:10 10 0 0
4. Olešnice 5 3 0 2 18:6 9 0 0
5. Doubravice 5 3 0 2 16:9 9 0 0
6. Ráječko B 5 3 0 2 11:7 9 0 0
7. Bořitov 5 2 1 2 9:13 7 0 0
8. Rudice 5 2 0 3 13:10 6 0 0
9. Skalice 5 1 2 2 8:12 5 0 0
10. Velké Opatovice 4 1 1 2 6:7 4 0 0
11. Drnovice 5 0 3 2 4:8 3 0 0
12. Letovice 5 1 0 4 6:15 3 0 0
13. Vysočany - Šošůvka B 5 1 0 4 4:34 3 0 0
14. Adamov 4 0 2 2 5:9 2 0 0

Dorost

6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 13:45

Rozhodčí: Švancara Vladimír.

Sobota 7. 9. 2019 13:45

Rozhodčí: Mrkvica Tomáš.

Sobota 7. 9. 2019 13:45

Rozhodčí: Šikula David.

Sobota 7. 9. 2019 13:15

Rozhodčí: Tichánek František.

Sobota 7. 9. 2019 13:00

Rozhodčí: Putna Pavel.

Sobota 7. 9. 2019 10:00

Rozhodčí: Zabloudil Viktor.

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 14:15

Rozhodčí: Kron Dávid.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ TATRAN Rousínov 5 4 0 1 20:3 12 0 0
2. AFK Tišnov 5 4 0 1 11:8 12 0 0
3. Slavkov/Křižanovice 4 3 0 1 21:9 9 0 0
4. SK Moravská Slavia 4 3 0 1 15:7 9 0 0
5. FKD 5 3 0 2 13:6 9 0 0
6. SK Olympia Ráječko 5 3 0 2 14:8 9 0 0
7. Rájec-Jestřebí/Sloup 5 3 0 2 16:16 9 0 0
8. Újezd/Tuřany 5 2 1 2 15:14 7 0 0
9. SK Šlapanice 5 1 1 3 7:25 4 0 0
10. Malá Haná Knínice/Svitávka 5 1 0 4 13:17 3 0 0
11. SK Pozořice 4 1 0 3 5:14 3 0 0
12. SK Řečkovice 4 1 0 3 5:19 3 0 0
13. Kotvrdovice/Jedovnice 4 0 0 4 7:16 0 0 0

 

III.třída muži


6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Pivoda Martin - Manoušek Radim, Jandera Tomáš.

Neděle 8. 9. 2019 16:30
Cetkovice - Knínice

Rozhodčí: Machourek Dušan - Kaplan Luděk, Strachoň Pavel.

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Kosička Libor - Pospíšil Jiří, Jančík Dušan.

Neděle 8. 9. 2019 16:30
Drnovice B - Sloup
 
Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Švancara Vladimír - Machálek Martin, Stloukal Jaroslav.

Neděle 8. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Nečas Jiří - Ondráček Libor, Martínek Petr.

Sobota 7. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Oujezdský Antonín - Nečas Jiří, Brach Jaroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Vavřinec 5 3 2 0 21:8 11 0 0
2. Cetkovice 4 3 1 0 22:8 10 0 0
3. Knínice 4 3 1 0 11:3 10 0 0
4. Kořenec 5 3 1 1 10:6 10 0 0
5. Vranová 5 2 2 1 10:8 8 0 0
6. Lipůvka 5 2 1 2 17:12 7 0 0
7. Vísky 4 1 3 0 6:3 6 0 0
8. Ostrov 5 2 0 3 11:20 6 0 0
9. Kotvrdovice 4 1 1 2 6:5 4 0 0
10. Voděrady 4 1 1 2 3:13 4 0 0
11. Sloup 4 1 0 3 11:19 3 0 0
12. Benešov 4 0 1 3 9:16 1 0 0
13. Svitávka 5 0 0 5 5:21 0 0 0

IV.třída muži


6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 14:00

Rozhodčí: Střecha Lubomír - Cápal Roman, Halamásek Jakub.

Sobota 7. 9. 2019 14:15

Rozhodčí: Stloukal Zbyněk - Roučka Jiří, Kvasnovský Petr.

Sobota 7. 9. 2019 13:30

Rozhodčí: Cápal Roman - Střecha Lubomír, Machálek Martin.

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 16:30

Rozhodčí: Stloukal Zbyněk.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Doubravice B 5 3 0 2 16:10 9 0 0
2. Jedovnice B 5 3 0 2 15:11 9 0 0
3. Skalice B 4 2 1 1 11:7 7 0 0
4. Lažánky 4 2 1 1 13:12 7 0 0
5. Letovice B 4 2 0 2 11:13 6 0 0
6. Lažany 4 1 2 1 10:14 5 0 0
7. Velké Opatovice B 4 0 0 4 5:14 0 0 0

OP starší žáci

 

Mladší žáci

5. kolo

Neděle 8. 9. 2019 11:15
 
Neděle 8. 9. 2019 10:30
 
Neděle 8. 9. 2019 10:00
 
Sobota 7. 9. 2019 15:00
Benešov - Doubravice
 
Sobota 7. 9. 2019 10:00
 
Sobota 7. 9. 2019 10:00
Lažany - Lipovec/Ostrov
 

2. kolo

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
Žijeme hrou - Benešov Poznámka: Lysice
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Blansko B 3 3 0 0 29:7 9 0 0
2. Jedovnice 3 2 1 0 20:6 7 0 0
3. Adamov 3 2 1 0 18:6 7 0 0
4. Černá Hora 3 2 0 1 34:6 6 0 0
5. Žijeme hrou 3 2 0 1 33:8 6 0 0
6. Jevíčko 4 1 2 1 20:11 5 0 0
7. Lipovec/Ostrov 1 1 0 0 4:0 3 0 0
8. Vysočany - Šošůvka 3 1 0 2 6:16 3 0 0
9. Velké Opatovice 3 1 0 2 3:15 3 0 0
10. Vavřinec. 3 0 0 3 2:21 0 0 0
11. Doubravice 3 0 0 3 2:30 0 0 0
12. Lažany 2 0 0 2 0:45 0 0 0