Týdenní výsledky mládeže

30.09.2019 14:26

St. přípravka A

V sobotu 28.9 jsme odehráli další kolo okresního přeboru starší přípravky. Soupeřem nám byly týmy Velké Opatovice a Letovice.

Jedovnice A - Velké Opatovice 22:3 (7:0) - Fránek 6x, Sedláčková 2x, Ognarová, Štěpánek 4x, Vintr 9x
Bohužel se nás sešlo málo a neměli jsme nikoho na střídání. Ovšem všichni se toho zhostili se ctí a jasně jsme soupeře přehráli.
Jedovnice A - Letovice 4:4(1:3) - Sedláčková 2x, Štěpánek, Vintr
Tento zápas byl mnohem vyrovnanější a po perfektním podaném výkonu z naší strany byla remíza zasloužená.

St. přípravka B
V sobotu 28.9. jsme na domácím hřišti v Kotvrdovicích hostili týmy z Letovic a Velkých Opatovic k zápasům jsme měli k dispozici jen 5 hráčů do pole a brankáře. Museli jsme oba zápasy odehrát bez střídání, což nakonec nebyl problém a naši malí fotbalisté uvedenou výzvu zvládli na výbornou.
V prvním zápase s Letovicemi jsme po velmi dobrém výkonu doplatili na špatnou efektivitu v zakončení, kdy jsme z velkého množství příležitostí vstřelili jen dvě branky. Naopak hosté z Letovic využili prakticky všechny svoje možnosti ke vstřelení branky, což jim nakonec stačilo k šťastnému vítězství 4:2.
Druhý zápas s Velkými Opatovicemi se odehrál naprosto v naší režii a naši malí fotbalisté si s chutí připisovali jednu branku za druhou až na konečných 17: 1.
Jedovnice B - Letovice 2:4 (1:2) Šenkýř 2x
Jedovnice B - Velké Opatovice 17:1 (10:1); Šenkýř 6x, Šebela 4x, Šebelová 3x, Odehnal 2x, Brantalík 2x

St. žáci

Dne 19.9.2019 odehráli starší žáci SKJ svůj druhý soutěžní zápas na hrišti sdruženého týmu Benešov/Kořenec  -  Jedovnice.
Utkání, které jsme odehráli v improvizované sestavě s převahou mladších žáků jsme prohráli těsně 2:3.

Góly: 2x Šebela Vít

Ml. žáci

V sobotu 20.9. odehrali nasi mladsi zaci domaci utkani s Velkymi Opatovicemi. V utkani jsme se trapili a skore jsme museli dotahovat. Po zlepsenem vykonu ve druhem polocase jsme vysledek utkani pretlacili na svou stranu.
Jedovnice - Velke Opatovice 3:2 (0:1)
Branky: Prokeš, Ludl, Holý

V sobotu 21.9 jsme jeli na dvojzápas do Ráječka. Soupeřem nám bylo domácí Ráječko a Rájec:

Ráječko - Jedovnice A 7:2(1:1) - Sedláčková, Rusňák
Po povedeném prvním poločase a vyrovnané partii, kdy nás podržel brankář, jsme potom začali ztrácet, přestali běhat, dostali 2 smolné góly a už se nedostali do hry. Každopádně velký dík za bojovnost proti jinak suverennímu Ráječku.
Rájec - Jedovnice A 5:19(1:7) - Sedláčková 4x, Ognarová 2x, Kostka Dominik 3x, Rusňák  3x, Štěpánek, Vintr 6x
Zápas s Rájcem se nám velmi vydařil. Jediného hráče z Rájce jsme nepustili do hry, tím pádem se nám otevřela celá hra a mohli si zahrát fotbal.

V úterý 24.9. jsme přivítali v rámci dohrávky 2. odloženého kola na hřišti v Kotvrdovicích týmy z Boskovic B a C.
Oba zápasy s Boskovickými týmy jsme prohráli i přesto že naši malí fotbalisté po celý průběh obou zápasů hráli velmi dobře a bojovali že všech sil o co možná nejlepší výsledek. Na kompaktnější a fotbalovější hosty to bohužel nestačilo.
Jedovnice B - Boskovice C 5:11 (3:5);  Šenkýř 2x, Tenora, Šebela, Brantalík
Jedovnice B - Boskovice B 3:10 (3:3); Šebela, Čech, Odehnal

V úterý 24.9 jsme odehráli odložený zápas proti Boskovice B a C.
Jedovnice A - Boskovice C  2:7(0:5) - Kostka Dominik 2x
Po ospalém začátku a bez pohybu jsme přečkali první půli. Ve druhém poločase se náš pohyb zlepšil, bohužel jsme hráli jen vyrovnanou partii a výsledek jen korigovali.
Jedovnice A - Boskovice B 9:13(3:8) - Rusňák 5x, Vintr 2x, Štěpánek, Potůček
Opět nám první půle moc nevyšla. Ve druhé půli jsme zabrali, více na soupeře zatlačili a donutili ho chybovat. Tím pádem jsme z toho začali více těžit a přibližovat se k lepšímu výsledku. Bohužel to nevyšlo.
Každopádně děkuji všem za výborný výkon a snahu. Měli jsme jen 1 hráče na střídání.